Schoolplaat

  • Schoolplaat
  • Flagelacion del Señor
  • Serie titel: Cartelloni murali biblici
  • Uitgave Editorial Vilamala, Printed in Spain
  • Illustrator Josep Morell
  • Begin 20e eeuw
  • Karton met een linnen rand
  • Afm. H: 92,5 cm x B: 63,5 cm
  • Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €14,50
De verzendkosten naar België bedragen €27,50

Kavel gesloten

  • Bieder 3714
    €17

    13 oktober 2019 13:58
  • Bieder 2783
    €16

    13 oktober 2019 12:41
  • Bieder 3714
    €13

    13 oktober 2019 12:41
  • Bieder 2783
    €12

    13 oktober 2019 12:41
  • Bieder 3714
    €11

    13 oktober 2019 12:41
  • Bieder 2783
    €10

    13 oktober 2019 12:41
  • Bieder 3714
    €7

    13 oktober 2019 11:25
  • Bieder 1969
    €6

    8 oktober 2019 22:16

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!