- Zilver bestek
- Lepel en vork
- Gemerkt
- 2e Gehalte zilver (leeuw met 2)
- Gegraveerd met HZ
- Totaal gewicht 126,9 gram
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50