Antiek pepermuntdoosje

  • Antiek zilveren gecontourneerd pepermuntdoosje
  • Datering: eind 19e eeuw
  • Scharnierend deksel
  • Deksel is gegraveerd met Biedemeier bloem- en krulmotieven
  • Stempels en keurmerken zijn onduidelijk geworden
  • Afmetingen: ca. 50x50x23 mm
  • Gewicht: 28 gram
  • Conditie: Goed met lichte gebruikssporen
  • Foto's maken deel uit van de omschrijving
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel sluit over:
Huidig bod: 25
Volgende minimumbod € 28

  • Bieder 2320
    €25

    15 september 2019 16:16
  • Bieder 3359
    €24

    15 september 2019 11:42
  • Bieder 2320
    €23

    15 september 2019 11:42
  • Bieder 3359
    €22

    14 september 2019 13:32
  • Bieder 2320
    €21

    14 september 2019 11:42
  • Bieder 3359
    €16

    14 september 2019 11:41
  • Bieder 2320
    €15

    14 september 2019 11:41
  • Bieder 3359
    €13

    12 september 2019 11:45
  • Toon overige (2) biedingen
  • Bieder 1881
    €12

    12 september 2019 11:45
  • Bieder 3359
    €10

    6 september 2019 12:51

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!