- Antiek zilveren gecontourneerd pepermuntdoosje
- Datering: eind 19e eeuw
- Scharnierend deksel
- Deksel is gegraveerd met Biedemeier bloem- en krulmotieven
- Stempels en keurmerken zijn onduidelijk geworden
- Afmetingen: ca. 50x50x23 mm
- Gewicht: 28 gram
- Conditie: Goed met lichte gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50