- Medaille
- Zilver
- De Minister van Oorlog
- 1954
- Gemerkt met een zwaardje
- 88 Gram
- Afm. Ø 6 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50