- Kleurenets
- Laetitia de Haas
- Tuin in St. Maxime
- Met potlood gesigneerd gedateerd: 1984 en genummerd: 23/90
- Afm: ca. 40x50 cm (Lijstmaat), ca. 22x27 cm
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: