Object | Sculptuur |
Titel/ naam | quot; Fusilier Marin du Bayard " . |
Materiaal | Brons |
Kunstenaar | Charles Anfrie |
Gesigneerd | C. Anfrie |
Jaartal | 1833 - 1905 |
Herkomst | Frankrijk |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Hoogte: 38 cm Diepte 23 cm Gewicht: 8 kg |
Conditie | top Conditie |
Bijzonderheden | Een bronzen sculptuur van de geklasseerde Franse kunstenaar Charles Anfrie (1833 - 1905). Het stuk, getiteld "Fusilier Marin du Bayard", toont een mannelijke figuur in een Frans marinuniform (een Franse marine), terwijl hij aandachtig naar voren kijkt terwijl hij zijn ogen afschermt en een bijl vasthoudt. Het item is ondertekend op het basisstation.
Charles Anfrie (1833 - 1905). Het stuk toont een mannelijke figuur in een Frans marine-uniform (een Franse marine), terwijl hij aandachtig naar voren kijkt en een geweer vasthoudt en in de andere hand zijn zwaard. Het item is gesigneerd op de basis.
Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 850,- en € 1050,- Word goed verpakt en verzekerd verzonden met track en trace |