Schilderij

J040
  • Schilderij
  • Olieverf op paneel
  • Theo v.d. Poel (1942-)
  • Boerenlandschap
  • zomer 1988
  • Gesigneerd
  • Afm paneel 30x24 cm (bxh)
  • Afm lijst 49x43 cm (bxh)
  • In prachtige conditie
  • Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 2017
    €48

    10 oktober 2019 19:49
  • Bieder 3698
    €45

    10 oktober 2019 16:41
  • Bieder 2017
    €41

    10 oktober 2019 15:22
  • Bieder 2017
    €38

    10 oktober 2019 15:22
  • Bieder 3698
    €35

    6 oktober 2019 15:38
  • Bieder 3698
    €30

    6 oktober 2019 15:37
  • Bieder 3698
    €20

    6 oktober 2019 15:37

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!