- Jan van Vucht Tijssen (Nijmegen 1884-1970 Nijmegen)
- Boeren woning met waterput en tuin met bloemen
- Rechtsonder gesigneerd
- Verf op doek
- Ingelijst in een houten lijst
- Afmetingen: ca. 615x815 (lijst) / ca. 500x700 mm
- Conditie: goed
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: