- Zeefdruk van Thessa van der Voort
- Titel: Strandvoetbal
- Thessa van der Voort (Amsterdam 1950) heeft zich na een grafische opleiding en een daaropvolgende loopbaan in de grafische- en vormgeverwereld, sinds 1994 geheel op een schilderscarrière gericht. Zij volgde masterclasses in binnen- en buitenland o.a. in het Van Goghmuseum en bij bekende schilders als Aad Veldhoen, Anton Martineau, Peter Schenk en de Japanse schilder Jiro.
- Deze zeefdruk is rechtonder gesigneerd, en linksonder genummerd 1133/1600
- Ingelijst achter glas in een houten zilverkleurige lijst
- Afmetingen: ca. 550x550 mm (lijst) / ca. 350x350 mm (afbeelding)
- Conditie: goed, lijst heeft geringe gebruikssporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: