- Prachtige Bronzen Vuurvergulde Boeddha
- Afmetingen : 22 / 6 cm - Gewicht 850 gram
- Conditie : in zeer goede staat
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50
Sint Oedenrode, Noord Brabant, Nederland