- Ets
- Peter Linnartz
- Stadsgezicht Utrecht
- Afdruk 64/200
- Gesigneerd en met certificaat van echtheid
- Afm. H: 41 cm x B: 35 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50