- Impressionistische schildering van de Schreierstoren te Amsterdam. De Schreierstoren staat tegenover het station en is Amsterdams oudste toren.
- Gemengde techniek Inkt en aquarel. Op dun schilderskarton.
- Het werk is in uitstekende conditie
- Linksonder gedateerd: 1958
- De signering rechtsonder is helaas onleesbaar.
- Werk van een kunstschilder uit de omgeving/tijd/stijl van Jan de Hengst.
- In fraai dik passepartout, achter glas en in mooie gemelleerd zilverkleurige houten lijst, minimale gebruikssporen.
- Afmetingen: 56 x 46 x 2 cm
- Bij meerdere aankopen zelfde aanbieder geldt in Nederland 1x verzendkosten (max. 10 kg)
De verzendkosten bedragen €9,95
De verzendkosten naar België bedragen €15,50