- Stilleven
- Olieverf op doek
- Gesigneerd Tosti
- Afm. H: 40 cm x B: 30 cm
- Conditie: Goed, met ouderdomssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50