- Geschiedenisboek
- Son en Breugel, Van oudsher een kruispunt van wegen
- Een prachtig boek over de geschiedenis van Son en Breugel met veel afbeeldingen en foto's
- Auteur: Jean Coenen
- Uitgave van Heemkundekring Son en Breugel, 1999
- Hardcover, gebonden, 352 padona's
- Afmetingen: ca. 215x303 mm
- Conditie: met geringe gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50