- Muziekboek
- Klavier-Schule
- Begin 19e eeuw
- Opnieuw ingebonden
- Hardcover, 168 pagina's Duitstalig
- Uitgave Carl Ruhle's Musik-Verlag, Leipzig
- Door Fr. H. Reiser
- Klassieke partituren
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
- Rugband zit los
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50