- Muziekboek
- Zu Tee und Tanz!
- Begin 19e eeuw
- Band 3 en 5 opnieuw ingebonden
- Hardcover, 76+60 pagina's Duitstalig
- Uitgave Drei Masken Verlag
- Door C. Morena
- Moderne Tanze partituren
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50