- Vlaanderen in oude kaarten
- Drie eeuwen cartografie
- Door Jozef Bossu
- Uitgave Lannoo Tielt, Bussum
- Hardcover, gebonden, 168 pagina's
- Afm. H: 38,5 cm x B: 30,5 cm
- Conditie: Goed, met lichte gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50