Object | botermessen |
Materiaal | Goud verguld op brons |
Merk | Doing Goods |
Model | botermessen |
Ontwerper | Jenna |
Jaartal | 2005 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 14.5 x 2.5 x 1 cm |
Conditie | uitstekend |
Bijzonderheden | in nieuwstaat Jenna Leopard botermessen Goud verguld op brons met bronzen standaard Houd jij ook zo van luipaarden? Dan is dit botermesje Jenna van het merk Doing Goods echt iets voor jou! Het botermesje heeft een prachtige gouden kleur en is super leuk voor wanneer jij jouw gasten wilt verrassen met een heerlijke lunch of Brunch . Deze botermesjes zijn handgemaakt in India. Vanwege het handgemaakte karakter, kan het zijn dat er kleine verschillen zitten in de uitstraling van ieder botermesje. Dat maakt ieder item uniek! Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 8,- en € 19,- word goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace