Object | Kolenkit |
Materiaal | Gietijzer |
Model | Ovaal - Incl. Kolentang & Pook |
Gesigneerd | 5022 |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Kleur | Donkergrijs/Zwart |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 33 x 60 x 23 cm |
Bijzonderheden | Zware vintage gietijzeren kolenkit incl., gietijzeren kolentang en pook Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 18,- en € 26,- |