Object | Religieus beeldje |
Materiaal | Polystone |
Merk | Bellatio Decorations |
Model | Heilig hart van Jezus |
Gesigneerd | Onderzijde - S 32 |
Afkomst | Italie |
Kleur | Polychroom |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Hoogte 25 cm |
Bijzonderheden | Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 9,- en € 16,- |