Object | Theelichthouder |
Materiaal | Glas |
Merk | Goebel |
Model | Vierkant - handgemaakt |
Gesigneerd | Onderzijde |
Ontwerper | Rosina Wachtmeister Nico e Nicola |
Jaartal | 21e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 6,5 x 6,5 x 7 cm |