Aantal | 4 |
Object | Woonasseccoires |
Materiaal | Aardewerk |
Merk | Brynxz |
Model | Vaasjes en kandelaars - Majestic vintage |
Gesigneerd | Ja |
Ontwerper | Anko |
Jaartal | 21e eeuw |
Kleur | Vintage Donkergrijs |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Zie bijzonderheden |
Bijzonderheden | Kandelaar - Ø 10,5 cm - Hoogte 15 cm Stompkaars kandelaar - Ø 12 cm - Hoogte 9 cm Vaasje - Ø 10,5 - Hoogte 13 cm Kruikje met oor - Ø 8,5 cm - Hoogte 13 cm Brynxz potten zijn nooit 100% waterdicht, het advies is daarom om altijd een binnenpot/vaas of plastic te gebruiken wanneer u er levende planten of bloemen in plaatst. |