Object | Bloempot |
Materiaal | Aardewerk |
Merk | Brynxz |
Model | Majestic vintage |
Gesigneerd | Ja |
Ontwerper | Anko |
Jaartal | 21e eeuw |
Kleur | Vintage Donkergrijs |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø 22 - Hoogte 35,5 cm |
Bijzonderheden | Brynxz potten zijn nooit 100% waterdicht, het advies is daarom om altijd een binnenpot/vaas of plastic te gebruiken wanneer u er levende planten of bloemen in plaatst. Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 9,- en € 18,- |