Object | Serviesonderdelen |
Merk | Petrus Reqout |
Model | Boerenbont |
Gesigneerd | Onderzijde |
Afkomst | Maastricht |
Jaartal | 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Diverse |
Bijzonderheden | Melkkan - Van oor tot tuit 18 cm - Hoogte 20 cm Koffiepot - Van tuit tot oor 21 cm - Hoogte 19 cm Melkkannetje - Van tuit tot oor 17 cm - Hoogte 6 cm 2x Melkbekers - Hoogte 10 cm Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 19,- en € 28,- |