- Antieke bril
- Verguld
- Met ronde glazen en veren
- In de brug staat een merkteken
- Inclusief een kartonnen brillenkoker
- Conditie: goed, de koker heeft wat gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50