Object | Soepterrine |
Materiaal | Emaille |
Model | Soepterrine met deksel en pollepel |
Jaartal | Jaren'60 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Soepterrine van oor tot oor 30 cm |
Conditie | Mooie vintage staat |
Bijzonderheden | Prachtige oranje soepterrine met deksel en pollepel uit de jaren '60 Kleine emaille beschadigingen Foto's maken deel uit van de omschrijving Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 9,- en € 18,- |