Aantal | 6 |
Object | Woon accessoires |
Materiaal | Verzilverd |
Merk | Diverse |
Jaartal | 20e eeuw |
Bijzonderheden | Deze verzilverde woonaccessoires verdienen een poetsbeurtje, Maak daarvoor een badje met lauwwarm water met daarin een theelepel afwasmiddel en een theelepel zuiveringszout. Laat het verzilverde voorwerp zo'n 5 a 10 minuten in het badje liggen. Poets het voorwerp daarna schoon met een zachte, oude tandenborstel. Zo kunt u ook smalle randjes goed schoonborstelen. Opwrijven met een juweliersdoek |