Object | Schaalmodel |
Materiaal | Diecast |
Merk | Matchbox |
Model | Volkswagen Camper |
Nummer | series No 34 |
Gesigneerd | Ja |
Schaal | 1:64 |
Afkomst | VK |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |
Bijzonderheden | Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 9,- en € 18,- |