Object | Schaalmodel |
Materiaal | Diecast |
Merk | Dinky Toys |
Model | Mobile Midland Bank |
Nummer | 280 |
Gesigneerd | Ja |
Schaal | Afwijkende schaal |
Jaartal | 1966 - 1968 |
Afkomst | VK |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |
Bijzonderheden | Foto's maken deel uit van de omschrijving Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 9,- en € 18,- |