Object | Antiek voorraadblik |
Materiaal | Ijzer |
Merk | Van Melle |
Model | Toffees, met vogel afbeeldingen, scharnierend deksel |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1925 - 1928 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 15x15x29 cm |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |
Bijzonderheden | Foto's maken deel uit van de omschrijving Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 26,- en € 36,- |