Aantal | 6 |
Object | Collectie Sierborden (1989 t/m 1993) |
Merk | Seltmann Weiden |
Model | Erntedank |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1989 t/m 1993 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 25 cm |
Conditie | Goed, verpakkingen hebben wat beschadigingen |
Bijzonderheden | Kunstenaar: Christian Lückel In de originele verpakking, de borden zijn voorzien van een certificaat van echtheid Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 9,- en € 18,- |