Aantal | 8 |
Object | Collectie Sierborden (complete serie van acht) |
Merk | Royal Mosa |
Model | Stille Momenten: Klassieke Hollandse Stillevens |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1989 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 21 cm |
Conditie | Goed, verpakkingen hebben wat beschadigingen |
Bijzonderheden | Kunstenaar: Kees van den Berg In de originele verpakking, de borden zijn voorzien van een certificaat van echtheid Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 9,- en € 18,- |