Object | Racefiets |
Materiaal | Staal |
Merk | Giant |
Model | Speeder |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 4e kwart van de 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Framehoogte 54 cm |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |
Bijzonderheden | Foto's maken deel uit van de omschrijving Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 44,- en € 56,- |