Object | Tuner/Versterker + Cassettespeler |
Merk | Technics |
Model | SA - EX100 / RS - TR 373 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '90 van de 20e eeuw |
Afkomst | Malaysia (SA-EX100) / Japan (RS-TR373) |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 43x27x27 cm |
Bijzonderheden | Inclusief: Handleidingen - Kabels - Afstandsbediening Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 74,- en € 86,- |