Object | bijbelbeslag |
Materiaal | zilver |
Merk | merkloos |
Type | sluiting |
Ontwerper | onbekend |
Keurmerk | leeuw |
Jaartal | onbekend |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Lengte = 68 mm, breedte = 18 – 30 mm |
Gewicht | Gewicht = 10 gram |
Conditie | Goed, ongepoetst |
Bijzonderheden | Een prachtig massief zilveren bijbelslot met prachtige gestileerde motieven van blad op een schild, de band heeft een zeer fijne parelrand. Het bijbelbeslag is gemerkt met een leeuw en jaartekens. Voor een verzamelaar. Maar ook uitstekend geschikt als sieraad, of te gebruiken bij maken van sieraden. |