Object | Collier |
Materiaal | Kunststof - Hars |
Merk | Sobral |
Type | Geometrische Kralen |
Ontwerper | Carlos Sobral |
Keurmerk | Gesigneerd |
Jaartal | Jaren'90 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Lengte 51 cm |
Bijzonderheden | Prachtige veelkleurige ketting gesigneerd CARLOS SOBRAL,
Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 26,- en € 38,- |