Object | Aziatische bowl met Schaaltje |
Materiaal | Zilver |
Model | Schaaltje & Bowl met symbolen |
Gesigneerd | Onderzijde |
Afkomst | Hong Kong |
Jaartal | 20e eeuw |
Kleur | Zilver |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø 8,5 cm schaaltje - Ø 7,7 cm Bowl |
Gewicht | 47,8 Gram + 73 Gram |
Bijzonderheden | Diverse keurmerken in de rand van de bowl Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 44,- en € 56,- |