Object | spelende kruipende baby |
Materiaal | porselein |
Merk | zie foto |
Model | spelende kruipende baby |
Gesigneerd | aan de onderkant |
Jaartal | 1930 - 1940, |
Afkomst | italy |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 8 cm x 4,5 cm |
Conditie | uitstekend |
Bijzonderheden | spelende kruipende baby van porselein Ook genoemd porseleinen babyjongen klein en fragiel Gemerkt met een N en een kroon. Capodimonte italy wit porselein met gouden luier . vermoedelijk 1930 - 1940, Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 12,- en € 28,- Het word goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace .