Object | Afrikaans decoratief stammenmasker |
Titel/ naam | Afrikaans decoratief stammenmasker |
Materiaal | geëmailleerde / terracotta. |
Kunstenaar | Liambi |
Gesigneerd | Liambi |
Jaartal | 1980 |
Herkomst | Afrika |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | H 19.5 cm en de totale breedte is 11 cm. |
Conditie | uitstekend |
Bijzonderheden | Afrikaans decoratief stammenmasker in geëmailleerde terracotta. Afrikaans werk uit de jaren 80. Emailleren in Azuur groene blauwe en gele tinten. kunstenaar Liambi Zeer zeldzame Inkeping aan de achterkant voor wandmontage. Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 9,- en € 18 Word goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace