Titel/ naam | Peellandschap met berkenbomen |
Materiaal | Olieverf op doek. |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 110x80x5 |
Soort lijst | Houten bewerkte lijst |
Conditie | Zeer goed. Lijst heeft ouderdomssporen maar geen beschadigingen. |
Bijzonderheden | Indrukwekkend landschap in indrukwekkende lijst. |