Object | Groot Lourdes plaquette |
Titel/ naam | Lourdes Heilige Onze Lieve Vrouw van Lourdes Leger |
Materiaal | 95% Tin |
Gesigneerd | links boven |
Jaartal | 1960 |
Herkomst | frankrijk |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | h 12 cm br 20 cm |
Conditie | uitstekend |
Bijzonderheden | Zeldzaam Groot Lourdes plaquette M.O.D Voertuigcharme Lourdes Heilige Onze Lieve Vrouw van Lourdes Leger Deze plaquette is een unieke en betekenisvolle toevoeging aan elke collectie. Het toont de afbeelding van Onze Lieve Vrouw van Lourdes, een belangrijke figuur in het christendom. Het mooiste is als je met een spiegel op de achterkant kunt plakken geeft een mooi effect Word goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace |