Aantal | 3 |
Materiaal | Aquarel - Papier |
Kunstenaar | Annie |
Gesigneerd | Linksonder |
Jaartal | 1995 |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 32 x 24 cm |
Ingelijst | Achter glas |