Titel/ naam | Sem Título |
Materiaal | Acrylverf op doek |
Kunstenaar | Rogério Dias |
Gesigneerd | Midden voor |
Jaartal | 2003 |
Herkomst | Brazilië |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 27 x 27 cm incl. lijst - Schilderij 10 x 10 cm |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Houten kunstlijst |
Conditie | Zeer goede staat |
Bijzonderheden | Galery prijs €220,00 Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 55,- en € 64,- |