Object | Beeldje |
Titel/ naam | Vrouw |
Materiaal | Ebbenhout |
Jaartal | 2e helft van de 20e eeuw |
Herkomst | Zuid-Afrika |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | H= 20 cm |
Conditie | Goud |