Object | Miniatuurschildering |
Titel/ naam | Portret |
Materiaal | Ivoor en parelmoer |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Circa 1900 |
Herkomst | Frankrijk? |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 8,7x10,2 cm |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Lijst bekleed met ivoor en parelmoer |
Conditie | Goed, zie bijzonderheden |
Bijzonderheden | Scheurtje in het onderste segment van de lijsten, rechtsonder mist een stukje ivoor evenals linksonder (zie foto) Foto's maken deel uit van de omschrijving Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 26,- en € 38,- |