Object | Landschapschilderij |
Titel/ naam | Landschap met weg en molen |
Materiaal | Verf op doek |
Kunstenaar | F. Disch |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 2e helft van de vorige eeuw |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 50,5x60,5 cm (Lijst) / 30,5x40 cm (Canvas) |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Houten lijst |