- Beeld
- Apostel Petrus
- Aardewerk
- Maker onbekend
- Zeer fraai en gedetailleerd
- Afm. H: 45 cm x B: 22 cm x D: 14 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
- Hoofd is gelijmd en barst in 1 hand
- Er is een stukje van de mouw afgebroken
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: